Lasīšanai: 1 minūte

Par ieceļošanas aizliegumu jāinteresējas konkrētās valsts iestādē

J
jautā:
01. februārī, 2016
Anna

Kādās valstīs LV pilsonim, kuram ir sodāmība (KP 180.p. 1.p.), tiks liegta ieceļošanas vīza, vai pēc soda dzēšanas arī būs kādi ierobežojumi ieceļošanai (tūrisms)?

A
atbild:
02. februārī, 2016
Vineta Vilcāne
speciāli LV portālam

Lēmumu par vīzas piešķiršanu vai nepiešķiršanu pieņem tās valsts atbildīgā institūcija, uz kuru persona vēlas doties. LV portāla rīcībā nav informācijas par citu valstu noteiktajiem kritērijiem vīzas piešķiršanai vai nepiešķiršanai. Jums jāinteresējas attiecīgās valsts vēstniecībā vai pārstāvniecībā.