Lasīšanai: 1 minūte

Krāpniecība internetā

J
jautā:
30. novembrī, 2015
Paula

Labdien, mani apkrāpa internetā caur izsoļu saiti amazon.de privātpersona, summa nav maza 420 eiro, ir pierādījumi, sarakste e-pastā + nezinu, vai īsta, bet tika atsūtīta Nīderlandes pilsoņa pases kopija. Ko darīt? Vai ir iespējams atgūt naudu?

A
atbild:
01. decembrī, 2015
Laura Studente
LV portālam

Ja ir notikusi krāpniecība internetā, tad jādodas uz jebkuru Valsts policijas iecirkni un jāraksta iesniegums, lai varētu ierosināt kriminālprocesu. Iesniegumam vēlams pievienot arī visus iespējamos krāpniecības pierādījumus, tai skaitā e-pastu izdrukas.