JŪSU JAUTĀJUMS IR SEKMĪGI IESNIEGTS! PAŠLAIK TIEK SAGATAVOTA ATBILDE.
Labdien! Esam dzīvokļu īpašnieku biedrība Rīgā, Latgales priekšpilsēta, kopīpašums sastāv no trijām atsevišķām ēkām. Viena ēka- 14 īpašumi, otra ēka- 4 īpašumi, trešā ēka- nedzīvojamais fonds. Katrai ēkai jau ir sava adrese: numus un A,B,C. Vēlamies atdalīties viens no otra ar zemesgrāmatas ierakstu, lai katrs pats varētu apsaimniekot savu īpašumu. Kā mums rīkoties?
JŪSU JAUTĀJUMS IR SEKMĪGI IESNIEGTS! PAŠLAIK TIEK SAGATAVOTA ATBILDE.
Viena kalendāra mēneša ietvaros sniedzam 200 e-konsultācijas.
Tā kā limits ir sasniegts, jautājumu varēsi iesniegt, sākot no nākamā mēneša 1.dienas.
Iespējams, ka atbilde uz līdzīgu jautājumu jau ir sniegta, tāpēc izmanto e-konsultāciju meklētāju!