E-KONSULTĀCIJAS
>
neatbildētie jautājumi Jautā, mēs palīdzēsim rast atbildi!
TĒMAS
Nr. 38798
Lasīšanai: 1 minūte
J
jautā:
02. jūnijā, 2026
INESE

Labdien! Esam dzīvokļu īpašnieku biedrība Rīgā, Latgales priekšpilsēta, kopīpašums sastāv no trijām atsevišķām ēkām. Viena ēka- 14 īpašumi, otra ēka- 4 īpašumi, trešā ēka- nedzīvojamais fonds. Katrai ēkai jau ir sava adrese: numus un  A,B,C. Vēlamies atdalīties viens no otra ar zemesgrāmatas ierakstu, lai katrs pats varētu apsaimniekot savu īpašumu. Kā mums rīkoties?

A
atbild:

JŪSU JAUTĀJUMS IR SEKMĪGI IESNIEGTS! PAŠLAIK TIEK SAGATAVOTA ATBILDE.

Labs saturs
Pievienot komentāru
Uzdod savu jautājumu par Latvijas tiesisko regulējumu un tā piemērošanu!
Pārliecinies, vai Tavs jautājums nav jau atbildēts!
vai
UZDOT JAUTĀJUMU
Šomēnes iespējams uzdot vēl 142 jautājumus. Vairāk par e‑konsultāciju sniegšanu
Iepazīsti e-konsultācijas