Lasīšanai: 1 minūte

Motocikls ir jāuzrāda CSDD agregātu numuru salīdzināšanai

J
jautā:
06. martā, 2020
Agris

Labdien! Vēlējos uzzināt, kas jādara, lai oficiāli sakārtotu motocikla legalizāciju (motocikls ražots 1962. gadā, nekādu dokumentu no krievu laikiem nav). Kā mums rīkoties?

A
atbild:
08. maijā, 2020
Ceļu satiksmes drošības direkcija
Jānis Aizpors, Sabiedrisko attiecību daļas vadītājs

Motocikls ir jāuzrāda Ceļu satiksmes drošības direkcijai (CSDD) agregātu numuru salīdzināšanai, lai noteiktu motocikla tehniskos datus. Pēc motocikla uzrādīšanas tā pēdējam reģistrētajam īpašniekam ir jāvēršas kādā no CSDD klientu apkalpošanas centriem, lai motociklu reģistrētu savā īpašumā.

CSDD veiks īpašnieka sniegtās informācijas pārbaudi CSDD rīcībā esošajos transportlīdzekļu reģistrācijas arhīva materiālos un datu atbilstības gadījumā pieņems lēmumu par motocikla reģistrāciju un izsniegs reģistrācijas apliecību un valsts reģistrācijas numura zīmi. Lai atvieglotu datu pārbaudes veikšanu arhīva materiālos ir nepieciešams noskaidrot motocikla bijušo valsts reģistrācijas numuru.