neatbildētie jautājumi Jautā, mēs palīdzēsim rast atbildi!
TĒMAS
Nr. 34313
Lasīšanai: 1 minūte
J
jautā:
22. oktobrī, 2024
Kārlis

Esmu nepilna laika 3.kursa students, kā arī es strādāju, ir darba līgums un man ir nolīgts pilna laika darbs. Studijas notiek pavasara un rudens semestros. Augstskola nākamo semestri ir noteikusi trīs mēnešu garumā. Tas nozīmē, ka vienā mācību gada laikā četrus mēnešus atradīšos augstskolā un šī iemesla dēļ darbavieta uzteikusi darba attiecības. Vai ir normatīvais regulējums, kas nosaka maksimālo sesiju ilgumu nepilna laika studijām? Šis jautājums skar teju visu manu kursu.

A
atbild:

JŪSU JAUTĀJUMS IR SEKMĪGI IESNIEGTS! PAŠLAIK TIEK SAGATAVOTA ATBILDE.