Lasīšanai: 1 minūte

Dokumentu kopijas apliecināšana papīra formātā

J
jautā:
17. oktobrī, 2024
Marita

Labdien! Kā pareizi apliecināt dokumenta kopiju papīra formātā, neizmantojot cauršūšanu/caurauklošanu, ja dokumenta kopija ir uz 2 (divām) lapām, kur katra lapa ir abpusēji apdrukāta un visas lapaspuses numurētas?
2018. gada 4. septembra Ministru kabineta noteikumi Nr. 558 Dokumentu izstrādāšanas un noformēšanas kārtība nesniedz skaidru priekšstatu.

A
atbild:
22. oktobrī, 2024
Tieslietu ministrija
Evija Rimšāne, Komunikācijas departamenta sabiedrisko attiecību speciāliste

Jūsu aprakstītajā situācijā var piemērot Ministru kabineta noteikumu Nr. 558 Dokumentu izstrādāšanas un noformēšanas kārtība 47., 48., 49., 50., 52. punktu, 55.1. apakšpunktu un 56. punktu.