Lasīšanai: 1 minūte

Informācijas ievākšana par potenciālo darbinieku

J
jautā:
22. septembrī, 2024
Karīna

Kur var redzēt informāciju par darba līguma uzteikumu (iemeslu), kas izteikts pārbaudes laikā? Jautāju, lai saprastu, vai jaunais darba devējs var redzēt informāciju (iemeslu) par manu darba līgumu pārtraukšanu?

A
atbild:
Šodien
Zaida Kalniņa
LV portāls

Vienotas vietnes, kurā tiek apkopota informācija par personas darba attiecību izbeigšanas iemesliem un likumīgajiem pamatojumiem, nav.

Darba devējs, izvērtējot darba attiecību nodibināšanu ar konkrēto personu, izmanto tam pieejamo informāciju, piemēram, personas iesniegto CV, sociālo mediju profilus, kā arī mēdz sazināties ar bijušajiem darba devējiem, lai noskaidrotu interesējošo informāciju.