Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Nodokļi

Partnera dāvinājumu ar nodokli neapliek

J
jautā:
16. septembrī, 2024
Anete

Labdien! Ir līgumiski noslēgtas partnerattiecības. Vai tad, ja es savu īpašumu esmu atdāvinājusi partnerim, viņam nav jāmaksā nodoklis no saņemtā dāvinājuma?

A
atbild:
Šodien
Lidija Dārziņa
LV portāls

No šā gada 1. jūlija ir spēkā grozījumi likumā “Par iedzīvotāju ienākuma nodokli”, un likuma 6.2 pantā ir noteikts, kuras likuma normas attiecina uz personām, par kurām Fizisko personu reģistrā iekļautas ziņas par partnerību.

Atbilstoši likumam ar nodokli neapliek no partnera saņemto dāvinājumu.