Lasīšanai: 1 minūte

Iesaistoties pārtikas apritē, jāreģistrējas Pārtikas un veterinārajā dienestā

J
jautā:
04. septembrī, 2024
PAULA

Labdien! Vai ir nepieciešamas kādas specifiskas atļaujas vai licences, lai suvenīru veikalā tirgotu tādas produktu grupas kā medus, garšvielas, sukādes utt., ja šo preci negatavojam paši, bet iepērkam no vietējiem uzņēmumiem?

A
atbild:
Šodien
Lidija Dārziņa
LV portāls

Pārtikas produktu tirgošana ir iesaistīšanās pārtikas apritē, tādēļ neatkarīgi no tā, kur tas notiek, ir jāreģistrējas Pārtikas un veterinārajā dienestā (PVD). Informācija par reģistrāciju un citiem jautājumiem ir pieejama PVD tīmekļvietnē ŠEIT.