Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Satiksme

Auto tehniskās apskates prasības

J
jautā:
11. augustā, 2024
Andris

Vai 2012. gada VW Passatar izslēgtu pasažieru drošības spilvenu (var izslēgt/ieslēgt ar slēdzi cimdu nodalījumā) var iziet auto tehnisko apskati?

A
atbild:
02. septembrī, 2024

Jā, transportlīdzeklis tehnisko apskati var iziet ar atslēgtu drošības spilvenu pirmās rindas pasažieru pusē. Tehniskās apskates inspektors pārliecinās, vai nedeg brīdinājuma indikators par potenciālu defektu drošības spilvena sistēmā.