Lasīšanai: 1 minūte

Kur vērsties, ja izbraukā daudzdzīvokļu nama zālienu

J
jautā:
20. maijā, 2024
Rita

Labdien! Vai lauku ciemata centrā (uzsveru ciemata centrā) drīkst ar mašīnām izbraukāt pašvaldības kopto zaļo zonu, kas atrodas apkārt daudzdzīvokļu mājām, lai gan ir paredzēta speciāla asfaltēta vieta  paplašinājums auto novietošanai? Kā cīnīties ar negodīgiem mašīnu īpašniekiem, kuri brauc pāri zālājiem pa taisno uz saviem dārziem, nevis pa ceļu, kurš ved uz dārziem? Paldies!

A
atbild:
28. maijā, 2024
Sandis Zellis
jurists

Šāda rīcība acīmredzami ir pretrunā ceļu satiksmi regulējošo normatīvo aktu prasībām. Par konstatētajiem pārkāpumiem aicinu ziņot Valsts policijai vai konkrētās pašvaldības policijai. Policijai varat iesniegt arī fotogrāfijas vai videomateriālu.