Lasīšanai: 1 minūte

Dzīvokļu īpašnieku kopības tiesību realizēšana

J
jautā:
14. janvārī, 2024
Gunta

Vai ir atrasts risinājums tam, kā dzīvokļu īpašnieku kopība kredītiestādē var atvērt savu norēķinu kontu?

A
atbild:
19. janvārī, 2024

Minētā jautājuma problemātika ir apskatīta LV portāla publikācijā “Dzīvokļu īpašnieku kopības kredītiestādēs nevar atvērt norēķinu kontu. Kādi ir risinājumi?” Situācija šobrīd nav mainījusies.

Dzīvokļu īpašnieku kopība savas tiesības var realizēt Dzīvokļa īpašuma likuma 15.3 noteiktajā kārtībā, t. i., ar pārvaldnieka starpniecību.