Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Pensijas

Kur var uzzināt, kāpēc nav saņemta pensija

J
jautā:
06. septembrī, 2023
Nikolajs Kocāns

Es dzīvoju Spānijā. Nesaņēmu pensiju par augustu. Kur vērsties saistībā ar šo jautājumu?

A
atbild:
07. septembrī, 2023
Lidija Dārziņa
LV portāls

Ja pensiju saņemat bankas kontā, jāsazinās ar savu kredītiestādi un jānoskaidro, varbūt kavēšanās ir saistīta ar bankas pakalpojumu nodrošināšanu.

Ja jautājums ir par Latvijas pensiju, ko neesat saņēmis noteiktajā datumā, kurā pensija ir bijusi līdz šim, un pensijas izmaksātājs ir Latvijas Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra (VSAA), jāsazinās ar aģentūru, rakstot uz e-pasta adresi: konsultacijas@vsaa.gov.lv vai zvanot uz tālruņa numuru: +371 64507020.