Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Mājoklis

Kā noskaidrot, vai māja ir nodota ekspluatācijā

J
jautā:
01. septembrī, 2023
Inese

Labdien! Kur var redzēt, ka māja ir nodota ekspluatācijā? Vai to var redzēt kadastra informācijā? Cilvēkam ir kadastra numurs un adrese.

A
atbild:
04. septembrī, 2023
Inese Helmane
LV portāls

Valsts zemes dienests informē: ja māja ir nodota ekspluatācijā un tai ir piešķirts kadastra numurs, tad tas ir jāredz Valsts zemes dienesta datu publicēšanas un e-pakalpojumu portālā www.kadastrs.lv. Jāieiet sadaļā “Valsts adrešu reģistrs” un jāievada meklētāju laukos nepieciešamā informācija.

Ja informācija neparādās, tad būtu jāsazinās ar VZD speciālistiem, rakstot uz e-pastu info@vzd.gov.lv vai zvanot uz tālr. 67038800.