Lasīšanai: 1 minūte

Ja slimnīcas izsniegtā epikrīze šķiet nekorekta

J
jautā:
14. augustā, 2023
Reinis

Labdien! Kā rīkoties, ja izsniegtajā epikrīzē par mirušu personu sadaļā “Īsa anamnēze” daļa no informācijas ir nekorekta vai pat melīga? Kas var norādīt uz ārstniecības iestādes nekorektu rīcību un noņemt no tās atbildību? Rezultātā ir ierobežotas manas iespējas vērsties, piemēram, Veselības inspekcijā, lai korekti izmeklētu notikušo. Kā ir ieteicams rīkoties šajā gadījumā? Paldies!

A
atbild:
12. septembrī, 2023
Santa Galiņa
LV portāls

Ja ir aizdomas par pacienta tiesību aizskārumu vai šaubas par saņemtās ārstniecības kvalitāti, jāvēršas pie ārstniecības iestādes vadības, kura izvērtēs attiecīgo situāciju, sniegs paskaidrojumus.

Ja problēmsituācija joprojām netiek atrisināta, iesakām vērsties ar iesniegumu Veselības inspekcijā.