Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Satiksme

Kas jāzina, iegādājoties automašīnu, kas noņemta no uzskaites

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
10. jūlijā, 2023
Kristaps

Vēlos iegādāties auto, bet nesaprotu, ar ko sākt, jo auto ir noņemts no uzskaites un tam ir beigusies tehniskā apskate.

A
atbild:
24. jūlijā, 2023
Signe Laizāne
LV portāls

Ar informāciju – “Noņemta no uzskaites transportlīdzekļa atjaunošana uzskaitē CSDD klientu apkalpošanas centrā” – varat iepazīties šeit.

Savukārt šeit varat uzzināt informāciju par tehnisko apskati.