Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Mājoklis

Par komposta kasti

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
03. jūlijā, 2023
Vija

Vai komposta kasti var uzskatīt par analogu Civillikuma 1088. pantā dotajam apzīmējumam “ateja vai mēslu krātuve”?

A
atbild:
06. jūlijā, 2023
Inese Helmane
LV portāls

Komposta kasti nevar pilnā mērā pielīdzināt Civillikuma 1088. pantā dotajam apzīmējumam “ateja vai mēslu krātuve”. Ja jautājums pēc būtības ir par komposta kastes izvietošanu, tad jāņem vērā, ka pašvaldībām ir atšķirīgi saistošie noteikumi, kas attiecas uz komposta ierīkošanu, tāpēc iesakām vērsties sava novada pašvaldībā un jautāt par sadzīves atkritumu apsaimniekošanas regulējumu.