Lasīšanai: 1 minūte

Otrā invaliditātes grupa Rīgas sabiedriskajā transportā var braukt bez maksas

J
jautā:
08. oktobrī, 2013
Sandra Reke

Labdien! Esmu 2.grupas invalīde no Liepājas raj. Gribu uzzināt, vai 2014.gadā Rīgas sabiedriskajā transportā varu braukt bez maksas?

A
atbild:
14. oktobrī, 2013
Laura Platace
LV portāls

Rīgas domes 2010.gada 24.augusta saistošo noteikumu Nr.89 „Par braukšanas maksas atvieglojumiem Rīgas pilsētas sabiedriskā transporta maršruta tīklā” 2.4.punkts noteic, ka personām, kurām noteikta 2.invaliditātes grupa, braukšanas maksas atvieglojums ir 100% apmērā no biļetes cenas.

Saistībā ar grozījumiem šajos noteikumos, kas paredz izmaiņas no 2014.gada, 2.invaliditātes grupai paliek tādi paši noteikumi, ka braukšana Rīgas sabiedriskajā transportā ir bez maksas. Tas attiecas arī uz 2.grupas invalīdiem, kuri nav deklarēti Rīgā.