Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: E-vide

Kā izbeigt pašatteikšanos no azartspēlēm

J
jautā:
15. maijā, 2023
Matīss Poikāns

Labdien! Esmu izveidojis kontu azartspēļu kontā, un man uzrādās pašatteikums, lai gan tikko esmu sasniedzis pilngadību un nevar būt, ka esmu iesniedzis pašatteikumu. Kā es varu atbrīvoties no šīs problēmas?

A
atbild:
31. maijā, 2023
Lidija Dārziņa
LV portāls

Fiziskajai personai ne ātrāk kā 12 mēnešus pēc iekļaušanas reģistrā ir tiesības, iesniedzot personīgi Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcijā rakstveida iesniegumu, lūgt izslēgt viņu no reģistra. Inspekcija pēc šī iesnieguma saņemšanas pārliecinās par personas identitāti un šo prasību izpildi un ne vēlāk kā nākamajā darbdienā izslēdz attiecīgo personu no reģistra.

Šāda kārtība paredzēta Ministru kabineta noteikumos Nr. 333 “No azartspēlēm un interaktīvajām izlozēm pašatteikušos personu reģistra noteikumi”.

Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcija atrodas: Rīgā, Smilšu ielā 1. Tālruņa numurs: 67504955; e-pasta adrese: pasts@iaui.gov.lv.