Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Finanses

Vai, pērkot dzīvokli, ir atvieglojumi ģimenei ar bērniem

J
jautā:
11. maijā, 2023
Svetlana

Vai ir izmaiņas nodokļu atvieglojumos, ja dzīvokli pērk ģimene ar diviem bērniem?

A
atbild:
16. maijā, 2023
Lidija Dārziņa
LV portāls

Pērkot nekustamo īpašumu, nodokļi nav jāmaksā.

Ģimenēm ar bērniem, kurām ir pastāvīgi ienākumi, bet nav pietiekamu uzkrājumu pirmās iemaksas veikšanai, ir iespējams saņemt valsts attīstības finanšu institūcijas “Altum” garantiju bankas aizdevumam mājokļa iegādei vai būvniecībai. Informācija par to “Altum” vietnē ir pieejama šeit.