Lasīšanai: 1 minūte

Vai, nomainot uzvārdu, pilnvarotai personai pilnvara ir spēkā

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
23. aprīlī, 2023
Karina

Vai izsniegtā pilnvara ir spēkā pēc pilnvarotās personas uzvārda maiņas? Esmu citas valsts pilsone, bērns – Latvijas Republikas pilsonis. Vēlos izceļot no valstīm uz nedēļu. Pilnvarā ir norādīts mans uzvārds pirms laulības. Vai ar šādu pilnvaru man ir tiesības izceļot ?

A
atbild:
16. maijā, 2023

Pilnvara saglabā savu juridisko spēku. Ceļojot ar jauno uzvārdu, jums līdzi jāņem arī laulības apliecība vai cits dokuments, kas apliecina jūsu uzvārda maiņu, kā arī dokuments, kas apstiprina jūsu radniecību ar bērnu (piemēram, bērna dzimšanas apliecība).