Lasīšanai: 1 minūte

Kopīpašuma sadale

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
12. aprīlī, 2023
Anete

Rīcības soļi kopīpašuma sadalē. Ir kopīpašums un atļauja no pašvaldības to sadalīt. Jaunajam īpašumam piešķirts nosaukums. Par to ir izdots pašvaldības sēdes protokols. Kur jāvēršas tālāk? Kā tikt līdz aktam zemesgrāmatā? Viss tiek kārtots mierīgā ceļā, un vēršanās tiesā nav nepieciešama.

A
atbild:
13. aprīlī, 2023
Inese Helmane
LV portāls

Ar jūsu sniegto informāciju ir par maz, lai sniegtu kompetentu skaidrojumu. Nav saprotams, kas tieši tiek sadalīts.

Vairāk informācijas pieejams LV portāla skaidrojumā “Kopīpašums un šķēršļi tā sadalīšanai”.

Ieteiktu ar visiem dokumentiem vērsties pie kvalificēta jurista vai zvērināta advokāta.