Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Tieslietas

Atbildība par sutenerismu, ja to izdarījusi personu grupa vai ja tas izdarīts pret nepilngadīgu personu

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
11. aprīlī, 2023
Marčelo

Kāds sods paredzēts par Krimināllikuma 165. panta 2. daļas pārkāpumu?

A
atbild:
19. aprīlī, 2023

Krimināllikuma 165. panta otrajā daļā paredzēta kriminālatbildība par tādas personas izmantošanu iedzīvošanās nolūkā, kura nodarbojas ar prostitūciju, ja tās izdarījusi personu grupa vai arī tās izdarītas attiecībā uz nepilngadīgu personu.

Minētā panta otrajā daļā noteikts, ka par inkriminētā noziedzīgā nodarījuma izdarīšanu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.