Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Mājoklis

Mājsaimniecības valsts atbalstu saņem automātiski

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
07. februārī, 2023
Baiba

Vai rēķinā no komunālās pārvaldes Aucē ir jābūt redzamam, kādā apmērā tas ir samazināts un kāda ir pilnā summa? Rēķinā tas nav norādīts. Man paskaidroja, ka tas notiek automātiski, tāpēc netiek uzrādīts. Es vēlos zināt pilnu summu rēķinā. Tās ir manas tiesības!

A
atbild:
08. februārī, 2023
Inese Helmane
LV portāls

Mājsaimniecības valsts atbalstu energoresursu cenu kompensācijai saņem automātiski, tas rēķinos nav jāuzrāda.

Vairāk par to varat lasīt Ministru kabineta mājaslapā publicētajā skaidrojumā “Valsts atbalsts iedzīvotājiem energoresursu cenu pieauguma kompensācijai”.