Lasīšanai: 1 minūte

Kā noskaidrot zemes īpašniekus

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
23. decembrī, 2022
Santa

Labdien! Nepieciešams nodot īpašumu ekspluatācijā, taču tam ir vajadzīgi blakus esošo īpašumu īpašnieku paraksti par atsevišķiem jautājumiem. Kā var noskaidrot zemes īpašniekus un ar viņiem sazināties, ja tie nav redzēti jau vairākus gadus? Par šo zemju īpašniekiem nav pilnīgi nekādas informācijas.

A
atbild:
27. decembrī, 2022
Inese Helmane
LV portāls

Zemes vai būves īpašnieku iespējams noskaidrot zemesgrāmatā vai datu publicēšanas un e-pakalpojumu portālā https://www.kadastrs.lv/, meklējot pēc nekustamā īpašuma adreses vai kadastra numura.