Lasīšanai: 1 minūte

Lai māju nodotu ekspluatācijā

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
01. oktobrī, 2022
Olga

Labdien! Māja ar trim dzīvokļiem nav nodota ekspluatācijā. Viena dzīvokļa īpašnieks vēlas nodot māju ekspluatācijā, savukārt pārējie īpašnieki to nevēlas. Vai ir iespējams panākt, ka māja tomēr tiek nodota ekspluatācijā?

A
atbild:
03. oktobrī, 2022
Inese Helmane
LV portāls

Ja māja nav nodota ekspluatācijā, jums ir jāvēršas savas pašvaldības būvvaldē. Šajā institūcijā jums paskaidros, kas tieši ir jādara, kādi būvdarbi papildus jāveic vai kāda dokumentācija jāsakārto, lai namu nodotu ekspluatācijā.