Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Veselība

Medikaments, kuru var izrakstīt ģimenes ārsts

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
12. augustā, 2022
Anete

Labdien! Vai ģimenes ārsts var izrakstīt kontracepcijas tabletes?

A
atbild:
12. septembrī, 2022
Olga Lauva
juriste

Ģimenes ārsts drīkst izrakstīt šādu medikamentu, tomēr pirms tam ģimenes ārstam jābūt pārliecinātam par pacienta veselības stāvokli, proti, jāpārbauda aknu, nieru proves, jāveic asins analīzes uz recēšanu un plaušu rentgens, kā arī jāveic krūšu dziedzeru pārbaude vai citas nepieciešamās pārbaudes, kuras ģimenes ārsts uzskata par vajadzīgām.