Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Mājoklis

Kanalizācijas novadīšana dārzā zem ābeles

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
18. jūlijā, 2022
Sandra

Mājai ir divi īpašnieki, katram viens dzīvoklis, piegulošais zemesgabals divās domājamās daļās. Viens īpašnieks (vēl pirms privatizācijas), lai uzlabotu dzīves kvalitāti, ir izracis aku un kanalizācijas bedri. Otrs, atsaucoties uz kopīpašuma likumu, patvaļīgi ievieto akā sūkni. Jautājums: kādi likumi var ierobežot kanalizācijas izvadīšanu (manā domājamā daļā) dārzā zem ābeles? Šī situācija ir pilsētas teritorijā.

A
atbild:
20. jūlijā, 2022

Ūdenssaimniecības pakalpojumu likums šādus jautājumus neregulē. Par šo jautājumu būtu jāvēršas konkrētajā pašvaldībā un jālūdz pašvaldības iesaiste.