Lasīšanai: 1 minūte

Kad pārskaitījums no PNS konta nonāk bankas kontā

J
jautā:
02. septembrī, 2024
Andris

Cik ilgā laikā tiek veikts pārskaitījums no pasta uz Swedbank kontu?

A
atbild:
02. septembrī, 2024
Lidija Dārziņa
LV portāls

“Latvijas Pasts” jau ir atbildējis uz līdzīgu e-konsultācijas jautājumu par pārskaitījuma termiņiem. Ja banka nenovirza konkrēto PNS maksājumu papildu pārbaudēm, tad no rīta veiktais klienta pārskaitījums sasniegs adresēto bankas kontu pēcpusdienā. Ja pārskaitījums veikts vēlāk, tad  nākamajā dienā.

Par pārskaitījumu varat interesēties savā kredītiestādē.