Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Mājoklis

Kā panākt, lai radinieks atbrīvo māju no savām mantām

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
21. jūnijā, 2022
Andris

Labdien! Iegādāts īpašums no radinieka, kurā atrodās cita radinieka mantas. Ir veikta mutiska vienošanās par mantu izvākšanu, bet jau vairāk nekā gadu nekas nav ticis darīts, lai situācija uzlabotos. Kāds būtu tiesiskais ceļš, lai šo problēmu atrisinātu? Kur vērsties pēc palīdzības? Paldies!

A
atbild:
22. jūnijā, 2022
Inese Helmane
LV portāls

Lai jautājumu risinātu tiesiski, jums būtu jāvēršas ar iesniegumu tiesā. Taču ieteiktu ar visiem dokumentiem vērsties pie kvalificēta jurista vai zvērināta advokāta.