Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Tieslietas

Latvijas kriminālkodekss ir zaudējis spēku

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
25. maijā, 2022
Сергей

Kогда можно подавать в прокуратуру о приминения 60 статьи уголовного кодекса , если дело обвиняемого еще в суде а самого уже осудили?

Kad prokuratūrā var iesniegt iesniegumu par Latvijas kriminālkodeksa 60. panta piemērošanu, ja apsūdzētā lieta vēl ir tiesā, bet viņš pats jau ir tiesāts?

A
atbild:
13. jūnijā, 2022
Olga Lauva
juriste

Diemžēl jautājuma konteksts nav saprotams, būtu nepieciešams detalizētāks skaidrojums šajā jautājumā.  Vienlaikus jānorāda, ka Latvijas kriminālkodekss ir zaudējis spēku jau ar 1999. gada 1. aprīlī.