Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Drošība

Ko darīt, ja kāds sēž uz sveša motocikla

Publicēts pirms gada. Izvērtē satura aktualitāti! >>
J
jautā:
11. maijā, 2022
Alex

Kā rīkoties, ja kāds cilvēks apsēžas uz mana motocikla, kuru es atstāju uz ielas? Un ja kāds iebrūk automašīnā. Vai sēž uz jumta. Kādas ir likumīgās atbildes uz tādu huligānismu?

A
atbild:
15. jūnijā, 2022
Oskars Rekšņa
LV portāls

No sākuma būtu iesakāms lūgt personu pārtraukt jūsu minētās darbības. Ja persona savas darbības atsakās pārtraukt vai ir radušās materiālas pretenzijas, tad būtu jāzvana Valsts policijai pa tālruni 110.