Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Vide

Kur nepieciešamas makšķerēšanas licences

J
jautā:
15. martā, 2022
Sergejs

Kur var redzēt Latvijas ūdenstilpju sarakstu, kam nepieciešama makšķerēšanas licence?

A
atbild:
21. martā, 2022
Zemkopības ministrija
Zivsaimniecības departaments

Visu to ūdenstilpju saraksts, kuru licencētās makšķerēšanas, vēžošanas un zemūdens medību nolikumus ir saskaņojusi Zemkopības ministrija, ir pieejams ministrijas mājaslapā šeit.

Vienlaikus jāatgādina, ka licencētās makšķerēšanas, vēžošanas un zemūdens medību nolikumi attiecīgajā ūdenstilpē stājas spēkā tikai tad, kad pašvaldība, kuras administratīvajā teritorijā atrodas konkrētie ūdeņi, ir apstiprinājusi šos nolikumus ar saistošajiem noteikumiem.