Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Atkritumi

Lielgabarīta sadzīves atkritumu utilizācija

J
jautā:
01. decembrī, 2021
Nelija

Kam jānodod utilizācijai no dzīvokļa izmestās, vecās mēbeles – mājas īpašniekam vai apsaimniekošanas organizācijai? Kam jāmaksā par utilizāciju?

A
atbild:
06. decembrī, 2021
Inese Helmane
LV portāls

Lielgabarīta sadzīves atkritumu izvešana ir jāpiesaka mājas apsaimniekotājam. Cena atkarīga no atkritumu apsaimniekotāja un noslēgtā atkritumu savākšanas līguma. Iespējami arī gadījumi, kad atkritumu savācēji rīko akcijas un lielgabarīta sadzīves atkritumus savāc bez maksas.