Lasīšanai: 1 minūte

Jāraksta iesniegums cietuma administrācijai

J
jautā:
19. jūnijā, 2013
Sniedze Skrundeniece

Vai ir pamats virzīt uz tiesu personas lietu soda samazināšanai, ja galējais sods noteikts daļēji saskaitot noteiktos sodus un vienam no noteiktajiem sodiem,153.p. 1.daļa, bija brīvības atņemšana uz 7 gadiem, bet pēc grozījumiem max - 5 gadi. Kā jārīkojas, ja ieslodzījuma vieta nav virzījusi lietu uz tiesu izskatīšanai?

A
atbild:
14. augustā, 2013
Ieslodzījuma vietu pārvalde
Ināra Makārova, Administratīvā un personālvadības dienesta Administratīvās daļas vecākā referente

No jautājuma nav skaidri saprotami lietas apstākļi. Tādēļ ieslodzītajam vajadzētu rakstīt iesniegumu cietuma administrācijai, kas izvērtēs personas lietu un nepieciešamības gadījumā nosūtīs iesniegumu tiesai.