Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Mājoklis

Ko darīt, ja kaimiņš pa logu met ārā atkritumus

J
jautā:
27. septembrī, 2021
Aleksejs

Kaimiņš no augšas pa logu bieži met ārā visu kaut ko, atkritumus. Zem viņa logiem uz zemes ir areāls ar atkritumiem. Bieži tie arī krīt man uz logiem. Ko es varu izdarīt?

A
atbild:
30. septembrī, 2021
Inese Helmane
LV portāls

Publiskās telpas piegružošana nav atļauta. Vispirms vajadzētu par to informēt nama pārvaldnieku un veikt sarunas ar vainīgo personu, bet, ja tas nelīdz, šādos gadījumos aicinām ziņot pašvaldības policijai, zvanot uz 110 vai izmantojot mobilo lietotni. Iespējams, pārkāpējam piemēros brīdinājumu vai naudas sodu par sabiedriskās kārtības noteikumu neievērošanu.