Lasīšanai: 1 minūte

Kur noskaidrot savas dzīvesvietas ģimenes ārstu

J
jautā:
24. septembrī, 2021
Juris Zītars

Vēlos pārreģistrēties pie cita ģimenes ārsta (Liepājā, Lauku ielā 56).

A
atbild:
24. janvārī, 2022
Edīte Brikmane
LV portāls

Lai noskaidrotu, pie kura ģimenes ārsta jūs varat reģistrēties atbilstoši savai dzīvesvietai, aicinām zvanīt uz Nacionālā veselības dienesta (NVD) bezmaksas informatīvo tālruni 80001234 (darba dienās plkst. 8.30–17.00) vai rakstīt e-pasta vēstuli: info@vmnvd.gov.lv, norādot savu dzīvesvietas adresi.

Plašāka informācija atrodama NVD mājaslapas sadaļā “Veselības aprūpes pakalpojumi” > “Ģimenes ārsti” > “Ģimenes ārsti atbilstoši teritorijām”.