Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Mājoklis

Cik balsu ir dzīvokļa īpašniekam ar vairākām telpu grupām

J
jautā:
22. septembrī, 2021
Antons

Labdien! Ja dzīvokļa īpašumā ietilpst vairākas telpu grupas, tad, pieņemot dzīvokļu kopības lēmumus, īpašniekam ir viena vai vairākas balsis? Paldies!

A
atbild:
24. septembrī, 2021
Inese Helmane
LV portāls

Dzīvokļa īpašuma likuma 17. pants noteic, ka, pieņemot dzīvokļu īpašnieku kopības lēmumu, katram dzīvokļa īpašniekam ir tik balsu, cik dzīvokļu īpašumu viņam pieder.