Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Finanses

Vai var saņemt izziņu par saviem ienākumiem

J
jautā:
15. jūnijā, 2021
Dana Laicāne

Labdien! Vai ir iespējams saņemt izziņu par pagājušā mēneša ienākumiem?

A
atbild:
21. jūnijā, 2021
Lidija Dārziņa
LV portāls

Izziņu par saviem ienākumiem var saņemt Valsts ieņēmumu dienestā. Informācija, kā to pieprasīt, kā pašam sagatavot elektroniskajā deklarēšanas sistēmā (EDS), un citas norādes izklāstītas VID tīmekļa vietnē publicētajā materiālā Izziņa par kredīta ņēmēja ienākumiem.

Ja kaut kas nav saprotams, jāsazinās ar VID, zvanot uz konsultatīvo tālruni 67120000. Savu jautājumu var arī uzdot EDS sadaļā “Sarakste ar VID”.