Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Tieslietas

Notārs pēc mantojuma pieņemšanas izsniedz mantojuma apliecību

J
jautā:
11. aprīlī, 2021
Edgars

Labdien! Vai mantiniekam, kurš kārto pie notāra papīrus, ir jāsaņem kāds dokumenta eksemplārs? Vai visus dokumentus patur notārs?

A
atbild:
06. maijā, 2021
Signe Laizāne
LV portāls

Ja būsiet izteicis gribu pieņemt mantojumu, tad notārs pēc noteiktā mantojuma pieņemšanas termiņa jums izdos mantojuma apliecību.