Lasīšanai: 1 minūte

Nelegālā nodarbinātība

J
jautā:
09. aprīlī, 2021
Atis

Labdien! Kur vērsties, lai sūdzētos par firmu, kas nedod darba līgumus, nodarbina cilvēkus kā vergus 2–3 nedēļas bez nekādiem darba aizsarglīdzekļiem un tad sola naudu, bet, kad alga jau pārsniedz 200 eiro, paziņo, ka es esmu svešs cilvēks un neesmu pie viņiem strādājis.

A
atbild:
16. aprīlī, 2021
Zaida Kalniņa
LV portāls

Par nelegālo nodarbinātību ir jāziņo Valsts darba inspekcijai. To var izdarīt, aizpildot īpašu Iesnieguma veidlapu. Tā ir jānosūta uz vdi@vdi.gov.lv.

Ar inspekciju var sazināties arī telefoniski: +371 67021704; +371 25484791.