Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Veselība

Vai individuāli var iegādāties veselības apdrošināšanas polisi

J
jautā:
05. aprīlī, 2021
Elīna

Labdien! Vēlos precizēt šādu jautājumu: no 2020. gada oktobra biju bezdarbnieka statusā un no marta sāku strādāt, taču apdrošināšanas polisi no darba devēja saņemšu tikai pēc nostrādātā gada. Vai es varu veikt iemaksas par sevi pati un saņemt OVA pakalpojumu pilno grozu? Aptuveni cik lielas izmaksas tās būtu?

A
atbild:
19. aprīlī, 2021
Lidija Dārziņa
LV portāls

Ir apdrošināšanas sabiedrības, kuras ir iespēja iegādāties veselības apdrošināšanu arī tad, ja to nenodrošina darba devējs. Informāciju par uzņēmumiem, kuri piedāvā iedzīvotājiem privātpersonu veselības apdrošināšanu, var atrast internetā. Apdrošinātāju mājaslapās ir apskatāms pakalpojumu klāsts un cenas.