Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Veselība

A darbnespējas lapu var atvērt pēc B darbnespējas lapas noslēgšanas

J
jautā:
10. novembrī, 2020
Katerina

Labdien! Vai ārstējošais ārsts var atvērt A slimības lapu, ja iepriekšējā lapa bija B, tikai pie cita ārstējošā ārsta un citā veselības iestādē?

A
atbild:
23. novembrī, 2020

A darbnespējas lapu var atvērt pēc B darbnespējas lapas noslēgšanas, ja saslimšanai ir cits cēlonis (iemesls) un ir vismaz viena darba diena pagājusi starp vienas lapas noslēgšanu un citas atvēršanu.