Lasīšanai: 1 minūte
TĒMA: Pirmsskola

Izglītības iestāde pati organizē savu darbu, ievērojot Darba likumu

J
jautā:
14. augustā, 2020
Baiba

Vai ir pieļaujams, ka pirmsskolas pedagogs trīs dienas nedēļā strādā pa 10 h dienā, bet nedēļā tās ir pieļaujamās 40 h? Un vai mazākajā bērnu grupiņā (1,5–3 g. v.) var būt tikai viens pedagogs ar pedagoga palīgu?

A
atbild:
03. septembrī, 2020

Tā kā pirmsskolas izglītības iestādes dibinātājs ir pašvaldība, tad iestādes darba organizāciju nosaka katra pirmsskolas izglītības iestāde/tās dibinātājs, ievērojot Darba likumu un citus saistošos normatīvos aktus.