Lasīšanai: 1 minūte

Par iestādes darbu atbild vadītājs

J
jautā:
20. maijā, 2020
Maiga

Kam būtu jāveic aprēķini par darba slodzi pašvaldību organizācijās, pārbaudot, kurš nestrādāja ar pilnu atdevi, faktiski slaistījās un “kafijoja”?

A
atbild:
29. maijā, 2020
Zaida Kalniņa
LV portāls

Par darba laika uzskaiti un darbiniekiem nolīgto darba pienākumu izpildi atbildīgs ir iestādes vadītājs.

Nezinot konkrētās situācijas apstākļus un iestādes darbības profilu un pakļautību, nav iespējams sniegt konkrētāku atbildi.