Lasīšanai: 1 minūte

Lai noslēgtu personālservitūtu, visdrošāk vērsties pie notāra

J
jautā:
02. janvārī, 2020
Haralds

Labdien! Mēs, abi vecāki, un meita ar savu ģimeni dzīvojam kopīgi iegādātā īpašumā, kas zemesgrāmatā reģistrēts uz meitas vārda. Ņemot vērā mūsu finansiālo ieguldījumu šī īpašuma iegādē, vēlamies ar meitu noslēgt personālservitūta līgumu, kurā tiek paredzēts, ka šajā īpašumā mums būs iespēja dzīvot līdz mūža galam. Kur šādu līgumu ir iespējams noformēt un parakstīt? Vai to var izdarīt vietējā pašvaldībā vai arī pie notāra?

A
atbild:
05. martā, 2020
Latvijas notārs
Jānis Skrastiņš, priekšsēdētājs, zvērināts notārs

Šajā jautājumā noteikti ieteicams vērsties pie zvērināta notāra, kurš sniegs kvalificētu konsultāciju, sagatavos līgumu, ņemot vērā visu iesaistīto intereses, un apliecinās to, kā arī jūsu vietā nodrošinās tā ierakstīšanu zemesgrāmatā.