Lasīšanai: 1 minūte

Par parāda atmaksu

J
jautā:
10. decembrī, 2019
Inga

Gribu uzdot jautājumu, kas attiecas uz namu pārvaldi. Jau septiņus gadus savai namu pārvaldei maksāju parādu; parāds netiek dzēsts, bet tikai pieaug. Varbūt ir kāda norma, cik cilvēkam jāmaksā? Esmu jau savu parādu pārmaksājusi dubultā.

A
atbild:
17. decembrī, 2019
Latvijas Zvērinātu advokātu kolēģija
Jānis Muižnieks, zvērināts advokāts

Uz jautājumu pēc būtības nav iespējams sniegt atbildi, jo tas nesatur nekādus faktus. Likums paredz, ka parāds ir jānomaksā viss, nevis kāda tā daļa.