Lasīšanai: 1 minūte

Vai jāmaksā nodeva par izsniegtu būvatļauju, ja no tās atsakās

J
jautā:
17. maijā, 2019
Olegs

Ja es atteikšos no izdotas būvatļaujas, vai man būs jāmaksā nodeva par tās izsniegšanu?

A
atbild:
20. maijā, 2019
Rīgas pilsētas būvvalde
Edgars Butāns, Vadītāja biroja sabiedrisko attiecību projektu vadītājs

Nodevas par būvatļaujas izsniegšanu pirmā daļa (50%) jāsamaksā 21 dienas laikā no būvatļaujas izsniegšanas brīža. Ja persona atsakās no projekta tālākas attīstīšanas (lūdz anulēt būvatļauju), nodevas otrā daļa nav jāmaksā.