Lasīšanai: 1 minūte

Vai starptautiskā parauga vadītāja apliecību varēs saņemt ārpus Latvijas

J
jautā:
16. aprīlī, 2019
Laura

Labdien! Sākot ar 2020. gada 1. janvāri, Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) sāks izsniegt arī starptautiskā parauga vadītāja apliecības. Kā starptautiskā parauga vadītāja apliecību varēs saņemt ārpus Latvijas dzīvojošie? Vai būs iespējams to saņemt arī pa pastu vai Latvijas diplomātiskās un konsulārās pārstāvniecībās ārvalstīs, vai tikai Latvijā? Jau iepriekš liels paldies par atbildi!

A
atbild:
25. aprīlī, 2019
Ceļu satiksmes drošības direkcija
Jānis Aizpors, Sabiedrisko attiecību daļas vadītājs

Šobrīd sistēmu veidojam tā, lai pakalpojums būtu pieejams e-vidē, proti, lai varētu pieteikties CSDD e-pakalpojumu sadaļā un saņemt apliecību pa pastu. Detalizēta kārtība tiks izstrādāta līdz 2019. gada beigām, un par to noteikti informēsim autovadītājus.