Lasīšanai: 1 minūte

Par gaidāmajiem Krimināllikuma grozījumiem var uzzināt LV portālā

J
jautā:
23. septembrī, 2012
zane zane

Labdien! Vai tuvākajā laikā ir paredzēti kādi grozījumi Krimināllikumā vai arī jau tika pieņemti nesen? Kurā interneta adresē tos var aplūkot? Paldies Jums jau iepriekš.

A
atbild:
27. septembrī, 2012
Mudīte Luksa
speciāli LV portālam

Saistībā ar Tieslietu ministrijas īstenoto jaunās kriminālsodu politikas ieviešanu no 2013.gada Krimināllikumā (KL) jau ir ieviesti daži grozījumi un vēl vairāki ir gaidāmi.

Ar jau pieņemtajām KL nākotnes redakcijām, kas stāsies spēkā 2013. un 2015.gadā, varat iepazīties portālā „Likumi.lv”.

KL grozījumiem, kuri atrodas izskatīšanā Saeimā (pašlaik Saeimā ir trīs likumprojekti par grozījumiem KL – divi tiek gatavoti 2.lasījumam, viens nodots izskatīšanai komisijās) un Ministru kabinetā, varat sekot LV portālā nozaru sadaļā „Tieslietas”/”Tiesību aktu projekti”/.